Plytos

Informacija apie plytas, bei jų gamintojus

Klinkerio plytos „Deppe“
Originalios vokiškos Deppe klinkerinės apdailos plytos gaminamos nuo 1850 metų. Deppe plytos gaminamos iš aukščiausios kokybės molio, išdegamos krosnyse kurių temperatūra siekia iki 1400o C.  Šiai dienai įmonė «Deppe Backstein – Keramik GmbH» laikoma vienu iš geriausių gamintojų Europoje fasadinio klinkerio srityje, vertinamo klientų jau 125-erius metus. Gamykloje, kuri randasi Vokietijos mieste Uelsen-Lemke, naudojant tris skirtingas plytų formavimo įrangas, gaminamas aukštos kokybės klinkeris įvairių spalvų bei išmatavimų, iki 40 mln. vienetų per metus. 

Klinkerio plytos „Nelissen“ 
Nelissen plytų gamykla įkurta 1921 metais Kesselt kaimelyje (Belgija). Nelissen sendintos rankų darbo plytos ir plytelės gaminamos naudojant vietoje kasamą molį . Nelissen plytos sertifikuotos pagal ISO 9001 standartą ir yra ženklinamos CE ženklu. Šie sertifikatai įrodo Nelissen plytų aukščiausią kokybę ir gamybos proceso stabilumą. 

Klinkerio ir apdailos plytos „Roben“ 
ROBEN itin aukštos kokybės klinkeris, gaminamas iš keleto molio rūšių Vokietijoje. 

Klinkerio ir apdailos plytos „Lode“ 
LODE didžiausia keramikinių statybinių medžiagų gamintoja Baltijos šalyse. LODE produkcija keramikinės apdailos plytos, keramikinės čerpės, keramikiniai blokeliai, keramikinės trinkelės gerai žinomos ne tik Latvijoje, bet ir Estijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje ir kitose šalyse. LODE produkcija gaminama trijose gamyklose Latvijoje. 

Klinkerio ir apdailos plytos „Terca“ 
Austrų koncernas Wienerberger Lietuvos rinkai siūlo Estijoje, Suomijoje, Belgijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse gaminamas apdailos plytas. Šių šalių gamyklų produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus, o plytų asortimentas toks platus, kad leidžia patenkinti bet kokio kliento skonį ir norus. TERCA apdailinės plytos išsiskiria spalvų įvairove: nuo tamsiai rudos iki šviesiai raudonos, nuo visų geltonos spalvos atspalvių iki baltos. Skirtingi plytų paviršiai atveria dideles galimybes statybų dizainui. Apdailinės plytos naudojamos išorės ir vidaus sienoms, dekoratyvinių interjero detalių ar židinių apdailai mūryti. 

Klinkerio ir apdailos plytos „Muhr“ 
Rankinio formavimo sendintos plytos iš Vokietijos Žemutinio Reino regiono – yra tvirtos ir kietos plytos, kiekviena su individualia paviršiaus struktūra, spalvos žaismu ir nepakartojama išvaizda. Pilnavidurės MUHR plytos lengvai mūrijamos, jos gerina garso izoliaciją. Muhr plytos pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis. Muhr rankinio formavimo plytos išdegamos 1060-1100 ° C temperatūroje. Muhr sendintos plytos sudarytos iš kokybiško gerai degto molio, kuris ypatingas tuo, kad išdegęs savyje palieka didelį porų kiekį. Būtent tai yra svarbu gerinant pastato šiluminę izoliaciją. Taip pat būtent dėl šios priežasties yra pasiekiamas absoliutus atsparumas šalčiui, nes plytoje esanti drėgmė visada turės pakankamai vietos plėstis. Ne mažiau svarbus yra ir plytos įmirkio rodmuo – 11-13% -tai labai gera techninė savybė. Muhr gaminiai atitinka visus reikalavimus pagal DIN 105/1 dalį. 

Klinkerio ir apdailos plytos „Feldhaus klinker“ 
Kompanija „Feldhaus“ viena iš didžiausių klinkerinių produktų gamintojų , kurios istorija tesiasi nuo 1857 metų. Tai Feldhaus šeimai priklausanti gamykla, gaminanti labai platų asortimentą: klinkerinės plytos, fasadinės plytelės, klinkerinės grindinio trinkelės. 

Feldhaus klinker iš kartos į kartą užsitikrino patikimo ir aukščiausios kokybės gamintojo vardą, kuris dabar žinomas toli už Vokietijos ribų.